Nieodgadniona” to druga część bestsellerowego thrillera „Nieodnaleziona”! Poznaj dalsze losy bohaterów, którym życie nie szczędzi niespodziewanych wydarzeń i zagadek do odgadnięcia. Spróbuj rozwiązać je razem z nimi.

“Nieodgadniona” – fabuła

W “Nieodgadniona” kolejny raz spotykamy się z Kasandrą Reimann i Damianem Wernerem. Akcja zaczyna się rok po ostatnich wydarzeniach. Kasandra po ucieczce za granicę próbuje wieść normalne, spokojne życie ze swoim synem i zapomnieć o tym, co musiała zrobić żeby zapewnić dobry byt sobie i swojemu dziecku. Wydaje się, że wszystko się ustabilizowało i demony z przeszłości już jej nie dopadną. Niestety wszystko zmienia się w momencie zaginięcia jej syna, który nie wraca do domu po wizycie u kolegi. Kasandra wie, że to nie przypadek i stało się coś złego. Zrozpaczona kobieta próbuje znaleźć jakiś trop, który mógłby doprowadzić ją do porywacza. Okazuje się, że jedyny z nich ponownie zaprowadzi ją ponownie do Opola.

Tajemnice kryminalne

W tym czasie Damian Werner próbuje na nowo poukładać swoje sprawy i zapomnieć o ciężkich wydarzeniach z zeszłego roku.Niestety, kiedy tylko wydaje się, że wszystkie sprawy trafiają już na właściwe tory, coś zaczyna wzbudzać niepokój Wernera. W nowo wynajętym mieszkaniu mężczyzna znajduje kasetę VHS z tajemniczym nagraniem, które kolejny raz wprowadza go w wątpliwości, co do zaginięcia i śmierci jego narzeczonej – Ewy. Dodatkowo w jego życiu po raz kolejny pojawia się Kasandra Reimann, która tym razem podejrzewa go o parowanie swojego syna. Czy Damian będzie chciał pomóc Kasandrze? Czy zaginięcie z przeszłości może mieć coś wspólnego z porwaniem chłopca? Dokąd doprowadzą bohaterów tajemnicze nagrania VHS? Czy ktoś po znowu chce zadrwić z Damiana? Jakie tajemnice tym razem skrywają Werner i Kasandra?

“Nieodgadniona” – dla kogo?

“Nieodgadniona” to thriller, który wciąga od pierwszej strony i z każdą kolejną wzbudza większe napięcie. Znajdziemy tu mnóstwo zwrotów akcji i wodzenia czytelnika za nos, czyli charakterystyczne cechy stylu Remigiusza Mroza. Nie zabraknie również ciętych i błyskotliwych dialogów. Zwarta akcja i brak dłużących się, niepotrzebnych opisów sprawiają, że książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie.  Na uwagę zasługuje również kreacja bohaterów, których charaktery zmieniły się nieco od ostatnich wydarzeń. „Nieodnaleziona” to pozycja, od której ciężko się oderwać. Ciągle rosnące napięcie, mnogość pojawiających się coraz to nowszych tropów sprawia, że czytelnik jest lekko skołowany i jak najszybciej chce dowiedzieć się, jak tym razem potoczą się losy bohaterów.

Jest to z pewnością książka must read dla wszystkich fanów thrillerów Remigiusza Mroza!